11 grudnia  2022 r.

3 Niedziela Adwentu

1. W poniedziałek, w przyszłym tygodniu, tj. 19 grudnia będziemy nawiedzać chorych z Najświętszym sakramentem. Prosimy o zgłaszanie chętnych.

1. Pani Organistka zakończyła roznoszenie opłatków. Gdyby ktoś, z różnych racji nie miał opłatka można go nabyć po mszach św. Bóg zapłać za ofiary złożone przy tej okazji na roczne wynagrodzenie za pracę w naszej parafii.

1. W zakrystii są do nabycia świece wigilijne w cenie 20 zł.

1. W przyszłą niedziele na terenie naszej Szkoły Podstawowej będzie Kiermasz Bożonarodzeniowy. Będzie można nabyć ozdoby świąteczne, pierniczki na choinkę i inne słodkie przekąski. Będzie także loteria fantowa. Wszystkich serdecznie zaprasza do udziału społeczność szkolna: nauczyciele, dzieci i rodzice. Przybyli będą poczęstowani herbatą i Dobrym Słowem.

1. We czwartek i sobotę (Roraty) msze św. wieczorowe w naszym kościele będą o godz. 16.00