4 grudnia  2022 r.

2 Niedziela Adwentu

 

  1. Dzisiaj po mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na Pomoc Kościołowi na Wschodzie

 

  1. We czwartek będzie liturgiczna uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w naszym kościele będą o godz. 9.30 i 17.00.

 

  1. W tym tygodniu, od piątku do niedzieli, będą w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe.

Porządek:

– piątek – msze św. w kościele o godz. 9.30 i 17.00, w Filipach o godz. 12.00

– sobota – msze św. w kościele o godz. 9.30 i 17.00, w Mierzwienie o godz. 11.00

i w Lizie o godz. 12.00.

– niedziela jak zwykle, za wyjątkiem kaplicy w Mierzwinie o godz. 14.00.

Spowiedź będzie w piątek i sobotę. Ofiary składane na tacę w niedzielę będą do dyspozycji ks. Rekolekcjonisty. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w rekolekcjach. Dzieci i młodzież niech wezmą udział w sobotę w Roratach o godz. 17.00. Nie odkładajmy spowiedzi na niedzielę, gdyż wtedy nie będzie możliwości spokojnego wyspowiadania się.

 

  1. W tym tygodniu p. Organistka będzie roznosiła opłatki w następującym porządku: poniedziałek – Wólka Pietkowska, Kamienny Dwór, środa – Liza Stara, Łukawica.

 

  1. W zakrystii są do nabycia świece wigilijne w cenie 10 i 20 zł.

 

  1. Wzorem lat ubiegłych Szkoła Podstawowa organizuje zbiórkę warzyw, ziemniaków oraz produktów spożywczych z długim terminem przydatności (np. makaron, mąka, kasza, kisiel, cukier itp.) dla dzieci z Domu Dziecka w Białowieży. Darowizny można przynosić do szkoły do dnia 17 grudnia.