27 listopada  2022 r.

1 Niedziela Adwentu

 

  1. Dzisiaj w Kościele rozpoczyna się Adwent – czas oczekiwania na powtórne przyjście Pana Jezusa przy końcu świata i czas przygotowania się na Święta Bożego Narodzenia.

 

  1. Roraty w naszym kościele będą we środy i soboty o godz. 17.00. Zapraszamy wszystkich na te nabożeństwa a szczególnie dzieci, które niech przynoszą ze sobą lampiony. Dzieci również przynoszą serca z zapisanymi dobrymi uczynkami, które wykonały. Na koniec będzie losowanie figury Matki Bożej.

 

  1. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii będą przed III Niedzielą Adwentu tj. 9, 10 i 11 grudnia

 

  1. W I Piątek miesiąca nabożeństwa będą tylko w kościele parafialny o godz. 7.30 i 17.00.

 

  1. W tym tygodniu p. Organistka będzie roznosiła opłatki w następującym porządku: poniedziałek – Falki i Godzieby, wtorek – Filipy, środa – Górskie, Bogusze, Bagińskie, Trzeszczkowo, Kożuszki, Pierzchały, czwartek – Ignatki, Osówka, Koćmiery, Wypychy, Zdrojki, Budlewo, sobota – Topczewo, Zalesie, Wólka Zalewska, Sieśki

 

  1. Caritas rozprowadza kalendarze Adwentowe dla dzieci. Są również świece wigilijne w cenie 10 i 20 zł. Można je nabywać w zakrystii. Bóg zapłać za artykułu składane dziś w ramach akcji „Od serca”.