18 września  2022 r.

25 niedziela zwykła

 

  1. Dzisiaj po mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na funkcjonowanie Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskie.

 

  1. W przyszłą niedzielę, po mszy św. o godz. 9.30, będzie spotkanie dla rodziców i dzieci klas III, które w maju przystąpią do I Komunii św.

 

  1. W zakrystii są do odebrania indeksy lekcji religii. Są one, decyzją Księdza Biskupa, obowiązujące dla młodzieży uczącej się w szkołach ponadpodstawowych oraz dla klas 7 i 8. Prosimy młodzież uczącą się poza parafią o wzięcie ich, podpisanie i okazywanie do wpisu katechecie według zamieszczonych terminów. Mogą je również pobrać rodzice.

 

  1. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Wójt Gminy Wyszki zapraszają na V Gminny Dzień Seniora, który odbędzie się 4.10.2022 r. o godz. 11.00 w Gminnym Centrum Kultury w Wyszkach. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wyszkach do dnia 28.09.2022 r.