11 września  2022 r.

24 niedziela zwykła

 

  1. Dzisiaj obchodzona jest 83 rocznica bitwy pod Olszewem. Z tej racji o godz. 12.00 będzie tam sprawowana mszy św. przy pomniku a po niej złożenie wieńców i Apel Poległych. Nie będzie mszy św. w kościele o godz. 12.00.

 

  1. Rozpoczyna się w Kościele Tydzień wychowania. W modlitwach naszych niech będą obecne intencje z tym związane.

 

  1. We środę święto liturgiczne Podwyższenie Krzyża Świętego. Nie jest to święto obowiązujące. W tym dniu w Drohiczynie jest Dzień Młodzieży. Wyjazd organizuje ks. Prefekt. Zachęcamy młodzież szkolną do udziału.

 

  1. We czwartek będzie wspomnienie M.B. Bolesnej.

 

  1. W przyszłą niedzielę zapraszam Radę Parafialną na spotkanie w kościele po mszy św. o godz. 9.30.

 

  1. Wczoraj w Kosowie Lackim były diecezjalne dożynki. Nasza parafię reprezentowali mieszkańcy Falk. Bóg zapłać za ich tam obecność i przygotowanie wieńca dożynkowego. Proszę by w przyszłym roku o wieniec dożynkowy zatroszczyli się mieszkańcy Godzieb.