4 września  2022 r.

23 niedziela zwykła

 

  1. We czwartek liturgiczne święto Narodzenia NMP msze św. w naszym kościele będą o godz. 9.30 i 18.00.

 

  1. W przyszłą niedzielę obchodzona będzie 83 rocznica bitwy pod Olszewem. Z tej racji o godz. 12.00 będzie tam sprawowana mszy św. przy pomniku a po niej złożenie wieńców i Apel Poległych. Nie będzie w tym dniu mszy św. w kościele o godz. 12.00 i w kaplicy w Mierzwinie. Msza św. w Lizie będzie o godz. 8.00.

 

  1. Zbiórka ministrantów będzie w sobotę o godz. 9.00.

 

  1. Rozpoczął się nowy rok szkolny i katechetyczny. Apelujemy do rodziców by zainteresowali się uczęszczaniem ich dzieci na katechezę. Decyzją Ks. Biskupa w naszej diecezji obowiązywać będą indeksy uczestnictwa na katechezie dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej i szkół średnich. Będą one wymagane przy zgłaszaniu chęci przyjęcia sakramentu bierzmowania i małżeństwa oraz podstawą wydania zaświadczenie do bycia matką lub ojcem chrzestnym.