25 września  2022 r.

1. W tym tygodniu w naszej parafii będzie doroczna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zakończy się we czwartek odpustem ku czci św. Michała Archanioła. Porządek jest następujący:

27 września , wtorek

18.00 – Msza św. i rozpoczęcie Adoracji

21.00 – Apel Jasnogórski

28 września , środa

9.30 – Msza św. i Adoracja

12.00 Msza św.

15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i Adoracja

18.00 – Msza św.

1. września, czwartek

7.30 – Msza św. i Adoracja

11.00 – Msza św. Odpustowa i procesja Eucharystyczna – zakończenie Adoracji.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach jak i adoracji indywidualnej czy zbiorowej w poszczególnych godzinach. Niech ten czas będzie zagospodarowany przez Kółka Różańcowe i mieszkańców całej parafii z poszczególnych miejscowości.

1. W przyszłą niedzielę, w Łukawicy będzie obchodzona 159 rocznica pacyfikacji wsi i wypędzenia mieszkańców na Syberię. Msza św. sprawowana będzie przy pomniku o godz. 12.00. Z racji tej uroczystości nie będzie mszy św. w kościele o godz. 12.00 i w kaplicy w Lizie.
  2. W sobotę rozpocznie się październik, miesiąc Nabożeństw Różańcowych. W naszym Kościele będą one w dni powszednie o godz. 17.30 a po nich msza św., w niedziele po mszy św. o godz. 9.30.
  3. Na spotkaniu Rady Parafialnej ustalono, że opał na zimę będzie w tym roku zakupiony a nie pozyskany własnymi siłami. Składka na ten cel to 120 zł. od rodziny. Będą ją zbierać Radni z poszczególnych miejscowości.
  4. Dnia 8.10.2022 r.(sobota) w Brańsku będzie Dzień skupienia dla małżeństw. Informacje są zamieszczone w gablotce. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału.