26 grudnia 2021 r.

Niedziela Świętej Rodziny

 

  1. W piątek zakończenie 2021 roku, po mszy św. o godz. 17.00 będzie nabożeństwo dziękczynne za otrzymane łaski w kończącym się Starym Roku. W tym dniu Ks. Biskup udziela dyspensy od postu pokarmów mięsnych.

 

  1. W sobotę 1 stycznia powitamy Nowy Rok Uroczystością Maryi Świętej Bożej Rodzicielki. Nabożeństwa będą w porządku niedzielnym.

 

  1. We wtorek rozpoczniemy odwiedziny duszpasterskie – kolędę. Trwa czas pandemii, podobnie jak w ubiegłym roku odwiedzać będziemy tylko te rodziny, które wyrażą taką chęć. Prosimy o poinformowanie do których domów mamy zachodzić. Można to uczynić wychodząc do furtki po księdza lub przekazać informację przez sąsiadów. Sami nie będziemy wchodzić do mieszkań.

 

W tym tygodniu porządek będzie następujący:

 

– wtorek      godz. 9.30 – Liza Stara

 

– środa         godz. 9.30 – Zalesie

                      godz. 11.00 – Sieśki

 

– czwartek   godz. 9.30 – Olszewo

                      godz. 9.30 – Olszewek

 

– piątek        godz. 9.30 – Mierzwin Duży

                      godz. 9.30 – Mierzwin Mały