02 stycznia 2022 r.

2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Od jutra, przez miesiąc styczeń msze św. w dni powszednie w naszym kościele będą tylko rano o godz. 7.30. Nie będzie wieczorowych.

1. We czwartek – 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Msze św. w naszej parafii będą w porządku niedzielnym, podczas nich będzie poświęcenie kredy i kadzidła. Ofiary zbierane na tacę w tym dniu będą przeznaczone na Misje.

1. W I Piątek miesiąca msze św. będą w kościele o godz. 7.30 i 17.00. Nie będzie nabożeństw w kaplicach.

1. W przyszła niedzielę będzie obchodzone Święto Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu liturgicznego Narodzenie Pańskiego. W naszej tradycji czas śpiewania kolęd trwa do M.B. Gromnicznej.

1. Porządek kolędy w tym tygodniu:

– poniedziałek         godz. 9.30 – Olędzkie

godz. 9.30 – Wólka Zaleska, Moskwin, Ostrówek