28 listopada 2021 r.

Niedziela Chrystusa Króla

 

  1. Dzisiaj rozpoczyna się w Kościele Adwent – czas oczekiwania na powtórne przyjście Pana Jezusa przy końcu czasów i przygotowania się na Święta Bożego Narodzenia

 

  1. Roraty w naszym kościele będą we środy i soboty o godz. 17.00. Zapraszamy wszystkich na te nabożeństwa, szczególnie dzieci, które niech przyniosą ze sobą lampiony. Dzieci przynoszą też serca z zapisanymi, wykonanymi dobrymi uczynkami. Będzie losowanie figury Matki Bożej.

 

  1. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii będą przed III niedzielą Adwentu, czyli 10, 11 i 12 grudnia.

 

  1. W I Piątek msze św. w kościele będą o godz. 7.30 i 17.00, nabożeństwa w kaplicach w Mierzwinie i Filipach o godz. 9.00 i w Lizie o 11.00.

 

  1. W tym tygodniu p. Organistka będzie roznosiła opłatki w następujących miejscowościach: poniedziałek – Mierzwin Duży i Mały, środa – Moskwin, Ostrówek i Budlewo, czwartek – Ignatki, Osówka, Koćmiery i Wypychy, Piątek Wólka Pietkowska i Kamienny Dwór, sobota – Topczewo

 

  1. Caritas rozprowadza Kalendarze Adwentowe dla dzieci. Są tam postanowienia adwentowe i zadania na każdy dzień. Można je nabywać w cenie 15 zł w zakrystii i u księdza prefekta na katechezie. Są też do nabycia świece w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom w cenie 18 zł.