12 września 2021 r.

24 niedziela zwykła

1. Dzisiaj rozpoczyna się w Kościele Tydzień Wychowania Katolickiego – powierzajmy Panu Bogu tę ważną dziedzinę w naszych modlitwach

1. Zachęcamy do oglądania materiałów związanych w dzisiejszą beatyfikacją Sł. Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej.

1. Dzisiaj o godz. 19.00, przy pomniku w Olszewie, będzie msza św. i złożenie wieńców w 82 r. bitwy.

1. We wtorek liturgiczne święto Podwyższenia Krzyża św. a we środę wspomnienie M.B. Bolesnej. Jest to dobra okazji byśmy zainteresowali się stanem naszych przydrożnych krzyży.

1. W sobotę święto św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy ich na mszę św. wieczorną

1. Kuria Diecezjalna w Drohiczynie w związku z beatyfikacją sł. Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego wydała pozycję książkową zatytułowaną „Stoicie tu silni w wierze” zawierającą homilie, zdjęcia i inne materiały związane z pobytem Księdza Kardynała na terenie naszej diecezji. Można ją nabyć w zakrystii w cenie 35 zł.