5 września 2021 r.

23 niedziela zwykła

1. Dzisiaj po mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na pomoc w Afganistanie.

1. W środę liturgiczne święto Narodzenia NMP msze św. w kościele o godz. 7.30 i 18.00.

1. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 w naszym kościele będzie msza św. w intencji strażaków i po niej poświęcenie wozu strażackiego. O godz. 19.00, przy pomniku w Olszewie, będzie msza św. i złożenie wieńców w 82 r. bitwy. W związku z tym nie będzie mszy św. w kaplicy w Mierzwinie a w Lizie będzie sprawowana msza św. niedzielna w sobotę o godz. 18.00.

1. Kuria Diecezjalna w Drohiczynie w związku z beatyfikacją sł. Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego wydała pozycję książkową zatytułowaną „Stoicie tu silni w wierze” zawierającą homilie, zdjęcia i inne materiały związane z pobytem Księdza Kardynała na terenie naszej diecezji. Można ją nabyć w zakrystii w cenie 35 zł.