19 września 2021 r.

25 niedziela zwykła

1. Dzisiaj po mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na funkcjonowanie Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskie.

1. Zapisujemy już intencje mszy św. na przyszły rok. Można tego dokonać w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania w dni powszednie. Nie prowadzimy zapisów w niedziele oraz przez telefon.

1. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 9.30 będzie spotkanie rodziców i dzieci klas III, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św.

1. W dalszym ciągu jest do nabycia książka „Stoicie tu silni w wierze” zawierającą homilie, zdjęcia i inne materiały związane z pobytem Księdza Kardynała na terenie naszej diecezji. Można ją kupić w zakrystii w cenie 35 zł. Mamy z przydziały Kurii do rozprowadzenia 20 egzemplarz, dotychczas rozeszło się kilka.

1. Wydział Duszpasterstwa Rodzin naszej diecezji organizuje w Brańsku 2 października Dzień Skupienia dla małżonków w Roku św. Józefa. Początek o godz. 9.00 w sali parafialnej. Prowadzi ks. Piotr Arbaszewski . Koszt 35 zł. Zapewniona opieka dla dzieci. Zgłoszenia w kancelarii parafialnej lub pod nr. telefony podanym na plakacie w gablotce.