07 marca 2021 r.

3 niedziela Wielkiego Postu

1. Jutro Międzynarodowy Dzień Kobiet – msza św. wieczorna będzie sprawowana w intencji wszystkich pań z naszej parafii.

1. Wynagrodzeniem za pracę panu kościelnemu w naszej parafii jest składka po 50 zł od rodziny. Ze względu na pandemię pan kościelny nie będzie jej zbierał w poszczególnych miejscowościach jak miało miejsce dotychczas. Proszę o wpłacania jej bezpośrednio P. Sławkowi w zakrystii.

1. Caritas Diecezjalna wzorem lat ubiegłych rozprowadza czekoladowe baranki na stół wielkanocny. Można je nabywać w zakrystii w cenie 5 zł. Zyskane fundusze będą przeznaczone na pomoc najuboższym.

1. W sobotę rozpocznie się Nowenna Do Ducha Świętego przed przyjęciem sakramentu Bierzmowania. Obecność dla kandydatów jest obowiązkowa.