7 lutego 2021

5 niedziela zwykła

  1. Zakończyliśmy w tym tygodniu kolędę. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie, mimo pandemii, za wspólne modlitwy i rozmowy oraz ofiary złożone na funkcjonowanie naszej parafii.

 

  1. We czwartek – 11 lutego – Światowy Dzień Chorego. Na mszę św. o godz. 9.00 zapraszam szczególnie ludzi chorych i starszych. Chętnym będzie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych.

 

  1. Zbiórka kandydatów na ministrantów będzie w sobotę o godz. 10.00

 

  1. Spotkanie przygotowujących się do S. Bierzmowania będzie w sobotę : dla klasy 7 o godz. 12.00 a dla klasy 8 o 14.00. Sakrament Bierzmowania planowany jest na dzień 22 marca.

 

  1. Wójt Gminy Wyszki przypomina iż od 1 lutego rolnicy mogą składać w Urzędzie Gminy wnioski o zwrot podatku akcyzowego. Rolnicy posiadający bydło zobowiązani są dołączyć do wniosku informację o ilości dużych jednostek przeliczeniowych bydła będących w posiadaniu rolnika. Dokument taki w agencji nie jest wydawany od ręki, procedura trwa kilka dni. W związku z tym oraz panującą pandemią, która nakazuje zachowanie dystansu społecznego przez unikanie kolejek proszę nie zwlekać do ostatniej chwili lecz wcześniejsze składanie wymaganych dokumentów.