31 stycznia 2021 r.

4 niedziela zwykła

 

  1. We wtorek – 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli M.B. Gromnicznej. Msze św. w kościele o godz. 9.30 i 17.00, w kaplicy w Filipach o godz. 8.00, w Lizie o 11.00 i Mierzwinie o 15.00. Poświęcenie Gromnic będzie na każdej mszy św. Świece są do nabycia w zakrystii. W tym dniu obchodzony jest Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, taca będzie przeznaczona na cele wspólnot zakonnych w naszej diecezji.

 

  1. We środę wspomnienie św. Błażeja – patrona chorób gardła. Po mszy św. wieczornej poświęcenie świec i specjalne błogosławieństwo.

 

  1. W piątek wspomnienie św. Agaty. Po mszy św. wieczornej poświęcenie wody i chleba. W tym dniu będzie I Piątek miesiąca. Msze św. w kościele o godz. 7.30 i 17.00. Z racji na kolędę nie będzie nabożeństw w kaplicach.

 

  1. Porządek kolędy w tym tygodniu:

 

– poniedziałek  godz.   9.30 – Wólka Pietkowska

 

– środa               godz.   9.30 – Bogusze, Bagińskie Stare i Nowe

                            godz. 15.00 – Topczewo ul. Bielska i Dolna

 

– czwartek         godz.    9.30 – Kożuszki Pierzchały

                            godz. 15. 00 – Topczewo ul. Brańska i Szkolna

 

– piątek              godz.   9.30 – Osówka i Ignatki

                            godz.   9.30 – Topczewo ul. Sadowa