28 kwietnia 2024 r.

5 Niedziela Wielkanocna

 

  1. We środę rozpoczyna się miesiąc maj i nasze tradycyjne nabożeństwa ku czci NMP. Nabożeństwa majowe w kościele będą w niedziele po mszy św. o godz. 9.30 a w dni powszednie po mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach w kościele, w kaplicach oraz odprawiania ich w wioskach, w rodzinach.

 

  1. W piątek będzie Uroczystość NMP Królowej Polski i nasze Święto Narodowe. Msze św. będą odprawiane w porządku niedzielnym. Na naszych domach wywieśmy flagi narodowe i maryjne. W tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

 

  1. W Sobotę wspomnienie św. Floriana patrona strażaków. W ich intencji będzie msza św. o godz. 18.00.

 

  1. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na WSD w Drohiczynie.

 

  1. Nabożeństwa poświęcenia pól w tym tygodniu:

          Sobota             godz. 10.00 – Filipy

                                    godz. 12.00 –  Falki, Zdrojki

          Niedziela          godz. 13.30 – Liza