21 kwietnia 2024 r.

4 Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele.
  2. We wtorek będzie liturgiczna uroczystość św. Wojciecha Bp. i M. Głównego Patrona Polski.
  3. W miesiącu maju będą tradycyjne nabożeństwa poświęcenia pól. Proszę Radnych Parafialnych z poszczególnych miejscowości o zgłoszenie i ustalenie terminu sprawowania mszy św. i procesji.
  4. W dniu 1 maja 2024 r. o godz. 8.00 z kościoła św. Krzyża w Łapach, wyruszy po raz 14 pielgrzymka do Hodyszewa. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału.
  5. Wójt Gminy Wyszki informuje, że miesiącach od kwietnia do czerwca br. pracownicy Urzędu będą odwiedzać mieszkańców naszej Gminy w celu potwierdzenia/uaktualnienia danych zawartych w złożonych deklaracjach o zbiornikach bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków.
  6. Zapowiedzi: