6 listopada  2022 r.

32 niedziela zwykła

 

  1. Dzisiaj Ofiary zbierane na tacę są przeznaczone WSD w Drohiczynie.

 

  1. Miesiąc listopad jest czasem szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Każdego dnia przed mszą św. wieczorną są czytane Wypominki. W poniedziałek i wtorek po mszy św. wieczornej będzie Różaniec na cmentarzu.

 

  1. W piątek, 11 listopada, Święto Narodowe – Rocznica odzyskania Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny i parafii będzie o godz. 9.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Polski. Na naszych domach wywieśmy flagi narodowe. W tym dniu Ks. Biskup udziela, na terenie naszej diecezji, dyspensy od postu od pokarmów mięsnych zachęcając do podjęcia jakiegoś aktu pokuty i modlitwy.

 

  1. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 9.30 będzie spotkanie dla kandydatów do S. Bierzmowania i ich rodziców.