31 lipca 2022 r.

18 niedziela zwykła

1. Od lat miesiąc sierpień jest w naszej Ojczyźnie miesiącem trzeźwości. Biskupi Polscy zachęcają do podjęcia abstynencji i modlitwy o trzeźwość naszego Narodu

1. Od Jutra rozpoczyna swój pielgrzymi szlak nasza diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę. Rozpoczynamy też Pielgrzymowania Duchowe w ramach Grupy Srebrnej. Po mszy św. o godz. 7.30 będą przewidziane modlitwy w naszym kościele przed obrazem Matki Bożej. Zachęcam do zapisywania się do tego dzieła, udziału w modlitwie w kościele ale i prywatnie w domach.

1. W I Piątek miesiąca msza św. w kościele będzie o godz. 7.30, spowiedź przed mszą św.

1. W sobotę liturgiczne święto Przemienienia Pańskiego, msza św. w naszym kościele będzie o godz. 9.00.

1. Zapowiedzi: