24 lipca 2022 r.

17 niedziela zwykła

 

  1. Dzisiaj po mszach św. z racji na przypadające w poniedziałek wspomnienie św. Krzysztofa, będzie błogosławieństwo pojazdów.

 

  1. We wtorek w kalendarzu liturgicznym wspomnienie św. Joachima i Anny dziadków Pana Jezusa.

 

  1. Zbliża się czas pielgrzymowania na Jasną Górę. Zapraszamy do udziału w naszych diecezjalnych pielgrzymkach: pieszej i rowerowej. Informacje są dostępne na plakatach w gablotce. Zachęcamy też do Pielgrzymowania duchowego – zapisywać się można już w zakrystii.

 

  1. W przyszłą niedzielę w Godziebach i przy kościele gościć będziemy Pieszą Pielgrzymkę Białostocką. Czas przyjścia przewidywany jest na godz. 11.30 i planowany godzinny postój obiadowy. Z tej racji msza św. w przyszłą niedzielę będzie o godz. 12.30 po wyjściu pielgrzymów. We środę 3 sierpnia przy kaplicy w Mierzwinie 50 minutowy odpoczynek będzie miała Białostocka Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę. Przyjadą około godz. 15.00.  Wzorem lat ubiegłych zwracam się z prośbą do parafian ze wszystkich miejscowości o przygotowanie posiłków pątnikom.

 

  1. Zapowiedzi: