12 czerwca 2022 r.

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

 

 

  1. Kończy dzisiaj czas Spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej. Zaniechanie tego obowiązku jest grzechem ciężkim wynikającym z przykazania kościelnego.

 

  1. We czwartek będzie Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. w tym dniu będą tylko w kościele o godz. 9.00 i 11.00. Po mszy św. o godz. 11.00 wyruszy procesja tradycyjnie ulicami Topczewo do czterech ołtarzy. Zapraszamy wszystkich do udziału w procesji. Apelujemy by rodzice zatroszczyli się o udział w niej swoich dzieci, również tych najmłodszych do sypania kwiatków. Prosimy o udekorowanie ołtarzyków i trasy procesji.

W oktawie Bożego Ciała codziennie po mszy św. wieczornej będą Nieszpory i procesja wokół kościoła.

 

  1. Policja informuje, że ostatnio, na naszym terenie, dochodzi do wielu oszustw i wyłudzeń, szczególnie dotyczy to osób starszych. Apelujemy o ostrożność i rozwagę.

 

  1. Na terenie parafii Wyszki niedawno spalił się dom państwa Anny i Dariusza Miluskich we wsi Mieszuki.           W przyszłą niedzielę po mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na pomoc w odbudowie.

 

  1. Zapowiedzi: