6 marca 2022 r.

1 Niedziela Wielkiego Postu

1. Bóg zapłać za złożone w ubiegłą niedzielę i Środę Popielcową ofiary na pomoc uchodźcom z Ukrainy. Zebraliśmy sumę 7 500 zł.

1. Dzisiaj zapraszam Radę Parafialną na spotkania o godz. 14.00 na plebanii

1. Nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele będą:

Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.00 a po niej msza św.

Gorzkie Żale w niedziele po mszy św. o godz. 9.30

Rekolekcje Wielkopostne w dniach 8, 9 i 10 kwietnia

1. We wtorek Międzynarodowy Dzień Kobiet – msza św. wieczorna w tym dniu będzie sprawowana w intencji wszystkich pań z naszej parafii.

1. W sobotę zbiórka o godz. 9.00 dla kandydatów a o 10.00 dla ministrantów.

1. Wójt Gminy Wyszki informuje, że została uruchomiona zbiórka rzeczowa ofiarom trwającej wojny na Ukrainie. Zbierane są następujące produkty: żywność z długim terminem ważności, środki czystości i higieny, podstawowe środki medyczne, odzież i okrycia. Powyższe rzeczy można przekazywać od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 16.00 do Gminnego Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Wyszkach. Prośbą jest, by darowane rzeczy były nowe, czyste i nieuszkodzone.