22 sierpnia 2021 r.

21 niedziela zwykła

1. We czwartek Uroczystość M. B. Częstochowskiej a w naszej parafii odpust. Uroczysta suma odpustowa będzie sprawowana w tym dniu o godz. 11.00. Po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna. Zapraszam wszystkich na tę uroczystość, szczególnie dzieci do sypania kwiatków. Niech o to zatroszczą się rodzice. W tym dniu dla pracujących będzie msza św. o godz. 18.00.

1. Wójt Gminy Wyszki i Gminne Centrum Kulturalne zapraszają na Gminne dożynki w przyszłą niedzielą, które rozpoczną się mszą św. w kościele w Wyszkach o godz. 12.15. Dalsza część będzie na placu przy Gminnym Centrum kultury. Nasze parafialne dziękczynienie za tegoroczne plony będzie w niedzielę 5 września na mszy św. o godz. 9.30.