30 maja 2021 r.

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

 

  1. Dzisiaj kończy się czas Spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej

 

  1. W poniedziałek zakończenie nabożeństw majowych i rozpocznie się miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

 

  1. We czwartek będzie Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. będą tylko w kościele parafialnym o godz. 8.00 i 11.00 a po niej procesja eucharystyczna ulicami Topczewa do czterech ołtarzy. Zapraszamy wszystkich parafian do udziały w procesji. Niech rodzice zatroszczą się o udział w niej dzieci. Proszę o udekorowanie ołtarzyków i trasy procesji. W oktawie Boże Ciała, po mszach św. wieczornych, będą Nieszpory i procesja wokół kościoła.

 

  1. W I Piątek miesiąca msze św. w kościele o godz. 7.30 i 18.00, nabożeństwa w kaplicach w Mierzwinie i Filipach o 9.00 i w Lizie o 11.00.