2 maja 2021 r.

5 niedziela Wielkanocna

 

  1. Rozpoczął się miesiąc maj i nasze tradycyjne nabożeństwa ku czci NMP. Nabożeństwa majowe w kościele będą w niedziele po mszy św. o godz. 9.30, w dni powszednie po mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy do udziału w nich jak i odprawiania majówek w wioskach i rodzinach.

 

  1. Jutro Uroczystość NMP Królowej Polski i nasze święto narodowe. Msze św. będą w porządku niedzielnym. Msza św. w intencji Ojczyzny będzie o godz. 9.30.

 

  1. We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Floriana – patrona strażaków. O godz. 18.00 będzie msza św. w intencji strażaków. Zapraszamy wszystkich druhów z jednostek OSP z terenu naszej parafii.

 

  1. W I Piątek miesiąca msze św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w kościele o godz. 7.30 i 18.00. Nabożeństwa w Kaplicach o 9.00 w Mierzwinie i Filipach i o 11.00 w Lizie.

 

  1. W sobotę Uroczystość Św. Stanisława Bp. i M. głównego patrona Polski i naszej parafii oraz związany z tym dniem odpust parafialny. Suma odpustowa z procesją eucharystyczną o godz. 11.00. W tym dniu będzie też msza św. o godz. 18.00.