25 kwietnia 2021 r.

4 niedziela Wielkanocna

 

  1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele.

 

  1. W sobotę 1 maja, wspomnienie św. Józefa Robotnika – patrona ludzi pracy. Jest to też I Sobota miesiąca i rozpoczęcie nabożeństw majowych. Msze św. w tym dniu w naszym kościele o godz. 7.30 i 18.00.

 

  1. Nabożeństwa majowe w kościele będą w niedziele po mszy św. o godz. 9.30, w dni powszednie po mszy św. o od. 18.00.

 

  1. Ofiary zbierana na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na utrzymanie WSD w Drohiczynie.

 

  1. Nabożeństwa poświęcenia pól w czasie pandemii mogą mieć następujące formy: msza św. sprawowana będzie w kościele lub w danej miejscowości na wolnym powietrzu i mogą być tradycyjne procesje do ołtarzyków. Proszę Radnych z poszczególnych wiosek o ustalanie daty i formy.