1 listopada 2020 r.

Uroczystość Wszystkich Świętych

1. Jutro Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. w naszym kościele będą o godz. 9.30, 12.00 i 17.00. O godz. 9.30 będzie sprawowana msza św. za zmarłych pochowanych na naszym cmentarzu w minionym roku, o 12.00 za polecanych w Wypominkach. Wypominki będą czytane pół godziny przed mszami św. W tym dniu obowiązuje zakaz nawiedzania cmentarzy grzebalnych.

1. Od Jutra, w okresie zimowym, msze św. wieczorne w dni powszednie będą o godz. 17.00. W listopadzie przed tą mszą św. będą czytane Wypominki.

1. Jeżeli nie będzie przedłużony zakaz przebywania na cmentarzach, od wtorku o godz. 17.45 będzie różaniec za zmarłych na naszym cmentarzu z zachowaniem obowiązujących norm sanitarnych.

1. Odpust zupełny w tym roku można zyskać przez cały listopad nawiedzając cmentarze grzebalne.

1. W I Piątek miesiąca msze św. w kościele o godz. 7.30 i 17.00. Nabożeństwa w kaplicach: o godz. 9.00 w Filipach i Mierzwinie i o 11.00 w Lizie.