15 grudnia 2019 r.

3 NIEDZIELA ADWENT

 

1. Dzisiaj błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa.

 

2. We czwartek będziemy odwiedzać chorych: od godz. 9.00 – Olszewo, Olędzkie, Bogusze, Koćmiery, Godzieby, godz. 13.00 – Kamienny Dwór, Wólka Pietkowska, Topczewo. Prosimy o zgłoszenie innych chorych (spoza pierwszopiątkowych), którzy by chcieli być u sakramentów św. przed Świętami

 

3. W przyszłą niedzielę harcerze będą przekazywać Światełko Pokoju przywiezione z Groty Narodzenia w Betlejem. Prosimy zabrać ze sobą lampiony lub znicze.

 

4. W piątek po wieczornej mszy św. zapraszamy do ubierania kościoła na Święta

 

5. WSD w Drohiczynie organizuje rekolekcje dla młodzieży męskiej począwszy od szkoły średnie i starszych w dniach 27-29 grudnia 2019. KSM organizuje zimowiska w czasie ferii dla dzieci i młodzieży, których jedno z rodziców jest ubezpieczone w KRUS. Informacje na tablicy ogłoszeń i stronie KSM.

 

6. W zakrystii są do nabycia świece w ramach akcji Caritas „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom w cenie 7 i 12 zł.