10 marca 2019 r.

1 NIEDZIELA Wielkiego Postu

10 marca 2019 r.

  1. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Wielkopostnych. W naszym kościele: Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.00 a po niej msza św., Gorzkie Żale po mszy św. o godz. 9.30. Zachęcamy do udziału w Drodze Krzyżowej w Kaplicach.

 

  1. W piątek rozpocznie się Nowenna do Ducha Świętego przed Sakramentem Bierzmowania. Zapraszamy kandydatów i ich rodziców.

 

  1. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na misje „Ad gentes”. Jest to dzień modlitwy i postu w intencji misjonarzy.

 

  1. Robiąc porządki na cmentarzu jesteśmy zobowiązani do segregacji śmieci. Proszę całych wieńców nie wrzucać do kontenerów ale obok nich. Nie wyrzucajmy śmieci poza miejsca do tego wyznaczone. Zachowujmy też porządek wokół kościoła i w kościele. Nie pozostawiajmy chusteczek i petów po papierosach.

 

  1. Wzorem lat ubiegłych zbieramy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Prosimy aby tą sprawą, tradycyjnie, zajęli się członkowie Kół Żywego Różańca z poszczególnych miejscowości.