Ogłoszenia 19.11.2017

  1. Dzisiaj, po Mszach św., odbywa się zbiórka ofiar do puszek celem wsparcia Rodziny Państwa Kuczabów z Zani, którym niedawno spalił się dom.
  2. 20 listopada, w poniedziałek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.
  3. 21 listopada, we wtorek – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.
  4. 22 listopada, we środę – liturgiczne wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej. Modlimy się w intencji organistów, kantorów, chórów kościelnych, scholi i kościelnych zespołów muzycznych. Zapraszamy, we środę, 22 listopada, na Mszę św. o godz. 18.00, dzieci i młodzież należących do scholii oraz członków chóru parafialnego, a po Mszy św. – na spotkanie i poczęstunek, na plebanii.
  5. 24 listopada, w piątek – wspomnienie świętych Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Towarzyszy, męczenników wietnamskich.
  6. 25 listopada, w sobotę – wspomnienie dowolne św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy. Jest to patronalne święto kolejarzy, a zarazem dzień imienin naszej Pani Organistki.
  7. W przyszłą niedzielę, 26 listopada, ostatnią niedzielę Roku Liturgicznego – uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – święto patronalne Akcji Katolickiej, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie.
  8. Jeszcze raz informujemy, że przy parkingu, przy ulicy Brańskiej została ustawiona toaleta, wydzierżawiona przez parafię.
  9. KOMUNIKAT KURII DIECEZJALNEJ…