Ogłoszenia parafialne 13.08.2017

  1. 14 sierpnia, w poniedziałek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika. Jest to dzień modlitewnej pamięci o zamordowanych i zmarłych w obozach koncentracyjnych oraz w więzieniach.
  2. 15 sierpnia, we wtorek – uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, czyli Matki Boskiej Zielnej. Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. Po każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. We wtorek będziemy gościli w naszej parafii Siostrę Andrzeję Wyszkowską, Misjonarkę Świętej Rodziny. Po Mszach św. będą zbierane ofiary celem wsparcia zgromadzenia.
  3. Również, 15 sierpnia, we wtorek, o godz. 9.30 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynno-błagalna w intencji wszystkich dobroczyńców, którzy przyczynili się do gościnnego przyjęcia Pielgrzymki Białostockiej.
  4. 17 sierpnia, we czwartek – wspomnienie św. Jacka, kapłana.
  5. Także, 17 sierpnia, we czwartek rozpoczniemy nowennę przed diecezjalnymi obchodami 300.rocznicy koronacji obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, które odbędą się w naszej parafii, 26 sierpnia. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach i wspólnej modlitwy.
  6. W przyszłą niedzielę, 20 sierpnia, odbędzie się zbiórka ofiar na tacę, które będą przeznaczone na spłatę raty kredytu, na termomodernizację kościoła.
  7. Również, w przyszłą niedzielę, 20 sierpnia, o godz. 15.00, na plebanii – spotkanie Rady Parafialnej.