Ogłoszenia parafialne 05.02.2017

1. 6 lutego, w poniedziałek – wspomnienie świętych Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników japońskich.
  2. 10 lutego, w piątek – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.
  3. 11 lutego, w sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, a jednocześnie Światowy Dzień Chorego. W związku z tym, w czasie Mszy św. o godz. 18.00, zostanie udzielony sakrament Namaszczenia Chorych. Zapraszamy na tę Mszę św. chorych z naszej parafii.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w niedzielę, 29 stycznia, na spłatę raty kredytu na termomodernizację kościoła. Zebranych zostało 4152 zł i tak: w kościele – 3549 zł, w Filipach – 278 zł, w Lizie – 215 zł i w Mierzwinie – 110 zł.
  5. Wójt Gminy Wyszki zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkania dotyczące dofinansowania budowy kolektorów słonecznych z funduszów unijnych. Spotkania odbędą się 7 lutego, według następującego porządku: godz. 9.00 – świetlica w Topczewie, godz. 12.00 – świetlica w Pulszach, godz. 17.00 – szkoła w Strabli.
  6. Sakrament chrztu św. w miesiącu styczniu przyjęły: –  6 stycznia: Weronika Wróblewska z Topczewa, córka Tomasza i Barbary; -21 stycznia: Małgorzata Kuryś z Filip, córka Szczepana i Karoliny.
  7. Zmarli w miesiącu styczniu: -21 stycznia: Antoni Baranowski z Lizy Starej, 73 lata; -21 stycznia: Regina Brzozowska z Mierzwina Dużego, 93 lata; -27 stycznia: Józef Zalewski z Zalesia, 78 lat; -30 stycznia: Eugeniusz Godlewski z Zalesia, 87 lat. Wieczny odpoczynek, racz im dać, Panie. A światłość wiekuista, niechaj im świeci!