Ogłoszenia parafialne 04.09.2016

1. 7 września, we środę – wspomnienie bł. Ignacego Kłopotowskiego, kapłana.
  2. 8 września, we czwartek – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. będą odprawiane według następującego porządku: w kościele – o godz. 9.30 i o godz. 18.00, w Filipach i w Lizie – o godz. 11.00, w Mierzwinie – o godz. 12.30. Podczas każdej Mszy św. – błogosławieństwo ziarna siewnego.
  3. Przypominamy, że Dożynki Diecezjalne odbędą się w tym roku w Prostyni, w sobotę, 10 września. Naszą parafię z wieńcem dożynkowym będą reprezentowali mieszkańcy Zalesia.
  4. Informujemy, że można już zamawiać Msze św. na 2017 rok.
  5. Sakrament chrztu św. w miesiącach lipcu i sierpniu przyjęli:

-31 lipca: Oskar Grabowski z Wólki Pietkowskiej, syn Łukasza i Weroniki;

-31 lipca: Michał Suter z Topczewa, syn Jana i Iwony;

–  7 sierpnia: Laura Niewińska z Brukseli, córka Mariusza i Justyny;

-13 sierpnia: Stefan Malinowski z Brukseli, syn Andrzeja i Marty.

6. Sakrament małżeństwa w miesiącach lipcu i sierpniu zawarli:

– 2 lipca: Mateusz Wiśniewski z Brańska i Paulina Olędzka z Mierzwina Małego;

-13 sierpnia: Andrzej Malinowski z Ignatek i Marta Zawadzka z Godzieb.

7. Zmarli w miesiącach lipcu i sierpniu:

-12 lipca: Mieczysław Falkowski z Filip, 93 lata;

-12 lipca: Bogusław Rutkowski z Łap (były dyrektor szkoły w Falkach), 80 lat;

-15 lipca: Kazimiera Grodzka z Lizy Starej, 91 lat;

-28 lipca: Jan Twarowski z Lizy Starej, 88 lat;

-14 sierpnia: Anastazja Piotrowska z Topczewa, 76 lat;

-16 sierpnia: Mieczysław Łuczaj z Gawin, 74 lata;

-24 sierpnia: Zenon Karpiesiuk z Sieśk, 83 lata;

-24 sierpnia: Bogdan Odachowski z Wólki Pietkowskiej, 54 lata.

Wieczny odpoczynek, racz im dać, Panie. A światłość wiekuista, niechaj im świeci!