Intencje mszalne 21-27.05.2018

 

 

 

DATA

 

GODZ.

RODZAJ

MSZY ŚW.

 

INTENCJA

 

OFIARODAWCA

 

 

 

 

 

21.05,

(pn.)

9.30   + KAZIMIERZ MATYSIAK (1r.) Czesława Dąbrowska

Topczewo

11.00

(FILIPY)

  + CEZARIA, JÓZEF I ZM. Z RODZ. PIETRZYKOWSKICH Anna Łuczaj

Filipy

11.00

(LIZA)

  + MIECZYSŁAW, KS. STANISŁAW WIKTORIA, HELENA, LUDGERD ROGOWSCY Albertyna Rogowska

Liza Stara

12.30

(MIERZWIN)

  + JANINA, HENRYK, JANUSZ, HENRYK I ZM. Z RODZ. BAGIŃSKICH Czesław Bagiński

Mierzwin Duży

18.00   + CZESŁAW (r.), JADWIGA, KAMIL, JÓZEFA ZDROJKOWSCY I ZM. Z RODZ. ZDROJKOWSKICH Rodzina

Zalesie

 

22.05,

(wt.)

7.00   + MARTA (22r.), JADWIGA, EDWARD FALKOWSCY Rodzina

Godzieby

18.00   + ZDZISŁAWA MANOŚ Córka z Rodziną
 

 

23.05,

(śr.)

7.00   + KAZIMIERZ OGONOWSKI (17r.) Żona Helena

Zdrojki

18.00   + STANISŁAW, EDWARD FALKOWSCY Marianna Falkowska

Godzieby

 

 

24.05,

(cz.)

7.00 egz. + STANISŁAWA (2r.), STEFAN ZDROJKOWSCY Rodzina

Olszewo

18.00   + ZOFIA, LUDWIK KALINOWSCY, MARIANNA, KONSTANTY TOPCZEWSCY Tadeusz i Lucyna Topczewscy
 

25.05,

(pt.)

7.00 egz. + JANINA MIAŁKOWSKA (17r.) Ireneusz Miałkowski

Łukawica

18.00   + KLEMENTYNA GOMOLIŃSKA Danuta Chodakowska

Białystok

 

 

26.05,

(sb.)

7.00   + JÓZEF REMISIEWICZ (6r.), JANINA Córka

Topczewo

18.00 egz. + ALEKSANDRA, OKTAWIA, JANINA, KAZIMIERA (…)
 

 

 

 

 

 

27.05,

(nd.)

8.00

(MIERZWIN)

  + ROBERT, STANISŁAW Rodzina

Mierzwin Duży

8.00

(FILIPY)

  + JÓZEF FALKOWSKI (12r.) Dominik Falkowski

Białystok

10.00 I KOMUNIA ŚW. W INT. DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH, ICH RODZICÓW

I RODZICÓW CHRZESTNYCH

Rodzice
12.30

(LIZA)

  + MARIANNA (1r.), STANISŁAW GALASOWIE Córka Anna Galas

Liza Stara

12.30   + ROMAN (15r.), JÓZEF (21r.) ROGOWSCY, KAZIMIERZ, HELENA MALINOWSCY Agnieszka Rogowska

Łukawica

 

Intencje mszalne 14-20.05.2018

 

 

DATA

 

GODZ.

RODZAJ

MSZY ŚW.

 

INTENCJA

 

OFIARODAWCA

 

14.05,

(pn.)

7.00   DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA Z OKAZJI 60.ROCZNICY URODZIN ELŻBIETY PUCHALSKIEJ Dzieci i Wnuki
18.00   + JANINA, STANISŁAW, IRENA, JÓZEFA, WITOLD Zdzisław Górski

Wypychy

 

 

 

15.05,

(wt.)

8.00   + HENRYK ZDROJKOWSKI, STANISŁAW, GENOWEFA, CEZARIA I ZM. Z RODZ. ZDROJKOWSKICH Andrzej Zdrojkowski

Koćmiery

18.00   + WERONIKA, JÓZEF, STANISŁAW DROZDOWSCY Edward Drozdowski

Godzieby

  + ALFRED-FELIKS FALKOWSKI (30dz.) Rodzina

Olszewo

 

 

16.05,

(śr.)

7.00   + REGINA, STANISŁAW, ANTONI, JANINA, JAN Rodzina Niewińskich

Koćmiery

18.00   + ANNA, WACŁAW, JÓZEF I ZM. Z RODZ. MALINOWSKICH Stanisława Falkowska

Godzieby

 

 

17.05,

(cz.)

7.00   DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA Z OKAZJI 40.ROCZNICY ŚLUBU REGINY I STANISŁAWA BARANOWSKICH Córki

Kamienny Dwór

18.00   + HELENA, MARIAN KALINOWSCY Waldemar Kalinowski

Godzieby

 

 

18.05,

(pt.)

7.00   + FRANCISZEK PUCHALSKI (3r.) Maria Puchalska

Moskwin

18.00   + ROMUALD KOMAROWSKI (25r.) JAN, MARIA, JUSTYNA I ZM. Z RODZ. KOMAROWSKICH Janina Komarowska

Ignatki

 

 

 

19.05,

(sb.)

7.00   + WŁADYSŁAW RACIBORSKI (5r.)

Regina Raciborska

Łukawica

16.30 ŚLUB TOMASZ TOPCZEWSKI – – MAŁGORZATA ZDROJKOWSKA  
18.00   + JADWIGA GROCHOWSKA I ZM. Z RODZ. SUTERÓW

Krzysztof Suter

Topczewo

 

 

 

 

20.05,

(nd.)

8.00

(MIERZWIN)

  + EDWARD KARDASZEWICZ Rodzina

Mierzwin Mały

9.30   + OKTAWIAN FALKOWSKI Syn z Żoną

Kiewłaki

11.00

(FILIPY)

  DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA Z OKAZJI 46.ROCZNICY ŚLUBU DANUTY I MIECZYSŁAWA FALKOWSKICH Dzieci i Wnuki
12.00

(LIZA)

ODPUST ZA PARAFIAN

Proboszcz

12.30   DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA Z OKAZJI 18.ROCZNICY URODZIN MARII WRÓBLEWSKIEJ

Dziadkowie

Kożuszki

 

Intencje mszalne 7-13.05.2018

 

 

DATA

 

GODZ.

RODZAJ

MSZY ŚW.

 

INTENCJA

 

OFIARODAWCA

 

 

7.05,

(pn.)

7.00   + EMILIAN, IZABELA, GABRIEL, WANDA, IRENA, STANISŁAW OLENDZCY Dariusz Górski

Olędzkie

18.00   + STANISŁAWA, TADEUSZ, HENRYK, WAWRZYNIEC, MARIANNA MIERZWIŃSCY, KLEMENS, SABINA NIEWIŃSCY Antoni Mierzwiński

Godzieby

 

 

8.05,

(wt.)

8.00   + LUDGERD, WITOLD, TADEUSZ OLESZCZUKOWIE Teresa Suter

Topczewo

11.00   ZA PARAFIAN Proboszcz
  + STANISŁAW SAWONIUK Brat Józef

Zdrojki

 

 

9.05,

(śr.)

7.00 egz. + JULIAN, JANINA, CZESŁAW, HELENA Maria Falkowska

Falki

18.00   + ZA DUSZE CZYŚĆCOWE Alfreda Zawadzka

Topczewo

 

 

10.05,

(cz.)

7.00   + ZM. Z RODZ. KURYSIÓW I ŚREDZIŃSKICH Michał Kuryś

Filipy

18.00   + MIROSŁAW-STANISŁAW (4r.), JÓZEF FALKOWSCY Anna Falkowska

Moskwin

 

 

11.05,

(pt.)

7.00   + ROMAN PIERZCHAŁO (16r.), ANNA, JÓZEF, TEOFILA, JAN Henryka Pierzchało

Kożuszki

18.00 egz. + JÓZEF, BRONISŁAWA KIEŁKUCCY, STANISŁAW, MAREK, BOGDAN ODACHOWSCY ORAZ ZM. Z RODZ. KIEŁKUCKICH I ODACHOWSKICH Ludwika Odachowska

Wólka Pietkowska

 

 

12.05,

(sb.)

7.00   + KAZIMIERZ ZAKRZEWSKI ORAZ ZM. Z RODZ. ZAKRZEWSKICH I ZDROJKOWSKICH Elżbieta Zdrojkowska

Koćmiery

16.00 ŚLUB ADAM I MONIKA PIWOWARCZUKOWIE  
18.00   + PAWEŁ KRASOWSKI (10r.)

Matka i Brat

Wólka Zaleska

 

 

 

13.05,

(nd.)

8.00

(FILIPY)

  DZIĘKCZYNNO-BAGALNA Z OKAZJI 18.ROCZNICY URODZIN KRYSTIANA Rodzice

Filipy

9.30   + STANISŁAW NIEWIŃSKI (3r.) Rodzina

Osówka

11.00

(LIZA)

  + HELENA (9r.), WŁADYSŁAWA, STANISŁAW OLESZCZUKOWIE, ANNA, JÓZEF SUTKOWSCY Jan Oleszczuk

Liza Stara

12.00

(MIERZWIN)

ODPUST W INTENCJI FUNDATORÓW

I BUDOWNICZYCH KAPLICY: O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA ŻYJĄCYCH I SZCĘŚCIE WIECZNE DLA ZMARŁYCH, NA CZELE Z KS. HIERONIMEM JAWOROWSKIM

Mieszkańcy

Mierzwin

12.30   + JADWIGA (4r.), CZESŁAW ŁUCZAJOWIE Celina Falkowska

Falki

 

Intencje mszalne 30.04-06.05.2018

 

 

DATA

 

GODZ.

RODZAJ

MSZY ŚW.

 

INTENCJA

 

OFIARODAWCA

 

30.04,

(pn.)

7.00   + JÓZEF (r.), ANNA, STANISŁAW, STEFANIA Córki
18.00 egz. + WŁADYSŁAW MICHALSKI (7r.) Rodzina

Wólka Zaleska

 

1.05,

(wt.)

7.00   + STANISŁAW, ALEKSANDRA, MIKOŁAJ Nadzieja Niewińska

Falki

18.00   + JADWIGA, OLIMPIA, ZYGMUNT STANISŁAW I ZM. Z RODZ. PALCZEWSKICH Janina Niewińska

Zalesie

 

 

2.05,

(śr.)

7.00 egz. + HENRYK GÓRSKI, STANISŁAW SMOLARCZUK

Barbara Górska

Warszawa

18.00

egz. + ZYGMUNT KARPIESIUK

(…)

 

 

 

 

3.05,

(cz.)

8.00

(MIERZWIN)

  + APOLONIA, MARIAN, WIKTOR, KAZIMIERA Antoni Zawadzki

Mierzwin Mały

9.30   + BEATA DZIEMIAN (27r.) Rodzice

Topczewo

11.00

(FILIPY)

  + ALEKSANDRA, JAN, PETRONELA, CYPRIAN, FELIKS Bronisława Topczewska

Filipy

11.00

(LIZA)

  + MAŁGORZATA, JÓZEF I ZM. Z RODZ. OPUSZKÓW,

ANNA, MIECZYSŁAW LEWICCY

Danuta Opuszko

Liza Stara

12.30   + JÓZEF (19r.), ZM. Z RODZ. NIEWIŃSKICH I WARPECHOWSKICH ORAZ DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE Henryka Niewińska

Zalesie

 

 

 

 

4.05,

(pt.)

7.00   + KAROL (10r.), LUCYNA, WANDA, ALEKSANDER Córka

Osówka

9.00

(MIERZWIN)

  + IRENA, EDMUND Halina Falkowska

Olszewo

11.00

(FILIPY)

  + CECYLIA PIK (12r.) Córka

Danuta Falkowska

Filipy

11.00

(LIZA)

  + JANINA, CZESŁAW, JAN, EUGENIUSZ ROGOWSCY, JAN, BOLESŁAWA, CELINA, ZDZISŁAW GRABOWSCY Regina Rogowska

Liza Stara

18.00 egz. + FRANCISZEK TOPCZEWSKI (3r.)

Elżbieta Olszewska

Nowe Bagińskie

 

 

5.05,

(sb.)

7.00   + EUGENIUSZ, KAROLINA ODACHOWSCY, KAZIMIERZ AUGUSTYNIAK I ZM. Z RODZINY Bolesław Odachowski

Wólka Pietkowska

18.00   + JÓZEF WRÓBLEWSKI (44r.) Halina Wróblewska

Topczewo

 

 

 

 

6.05,

(nd.)

8.00

(MIERZWIN)

  + ZM. Z RODZ. OLĘDZKICH, BUJNOWSKICH I JEŻEWSKICH Rodzina

Mierzwin Mały

9.30   + ANNA, WACŁAW MALINOWSCY I ZM. Z RODZ. MALINOWSKICH Maria Malinowska

Falki

11.00

(FILIPY)

  + STANISŁAW IDŹKOWSKI (19r.) Zofia Idźkowska

Filipy

11.00

(LIZA)

  + ADOLF, MARIANNA, WACŁAW, WALENTY WYSZYŃSCY, JÓZEF, ZOFIA OSTASZEWSCY Halina Wyszyńska

Liza Stara

12.30   DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA Z OKAZJI 13.ROCZNICY URODZIN ALEKSANDRY GOŃCZ Babcia

Olędzkie

 

Intencje mszalne 23-29.04.2018

 

 

DATA

 

GODZ.

RODZAJ

MSZY ŚW.

 

INTENCJA

 

OFIARODAWCA

 

23.04,

(pn.)

7.00 egz. + STANISŁAW, BOLESŁAWA, STANISŁAW BOGUSZOWIE, EDMUND OLSZEWSKI Józef Bogusz

Bogusze

18.00   + EDMUND TOPCZEWSKI (1r.) ORAZ ZM. Z RODZ. TOPCZEWSKICH I PUCHALSKICH Janina Topczewska

Kożuszki

 

24.04,

(wt.)

7.00   O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE I ZDROWIE DLA KATARZYNY Matka

Zdrojki

18.00   + JANINA, STANISŁAW ŁUCZAJOWIE Marianna Falkowska

Godzieby

 

 

25.04,

(śr.)

7.00 egz. + STANISŁAW, MICHAŁ I ZM. Z RODZ. SAWONIUKÓW Wacława Sawoniuk

Zdrojki

18.00   DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA W INT. CZŁONKÓW KŻR Z UL. SADOWEJ KŻR

Topczewo

  + JÓZEFA CHOIŃSKA (30 dz.) Rodzina
 

26.04,

(cz.)

7.00 egz. + JÓZEF BOGUSZ (21r.), MARCELI, MARIANNA Henryk Bogusz

Bogusze

18.00   + IRENA TWAROWSKA Marianna Falkowska

Godzieby

 

 

 

27.04,

(pt.)

7.00 egz. + ANTONI, JADWIGA BUDZISZOWIE I ZM. Z RODZ. WIĘCKÓW: HELENA, LUDWIK, MARIAN Lucyna Budzisz

Łukawica

18.00   + JADWIGA, ALEKSANDER MALINOWSCY Krystyna Olszewska

Falki

  + BERNARD PASIŃSKI (30 dz.) Matka

Topczewo

 

 

 

28.04,

(sb.)

7.00   + BOLESŁAW (19r.), JANINA OLENDZCY Syn

Olędzkie

16.00 ŚLUB BOGUMIŁA I PAWEŁ ZARZECCY  
18.00   + LUCYNA PIERZCHAŁO (2r.) Syn z Rodziną

Pierzchały

 

 

 

 

29.04,

(nd.)

8.00

(MIERZWIN)

  DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA Z OKAZJI 30.ROCZNICY ŚLUBU DOROTY I WALDEMARA OLĘDZKICH Dzieci

Mierzwin Mały

9.30   + ANDRZEJ (7r.) Siostra Dorota

z Rodziną

Falki

11.00

(FILIPY)

  + STANISŁAW, MARIANNA, JANINA, FELICJA, STANISŁAW, ANNA Zygmunt Trzeszczkowski

Filipy

11.00

(LIZA)

  + ZDZISŁAW GALAS ORAZ ZM. Z RODZ. GALASÓW I BARANOWSKICH Julia Galas

Liza Stara

12.30   + ANNA, ALEKSANDER Tadeusz Falkowski

Filipy

 

Intencje mszalne 16-22.04.2018

 

 

DATA

 

GODZ.

RODZAJ

MSZY ŚW.

 

INTENCJA

 

OFIARODAWCA

 

16.04,

(pn.)

7.00   + STANISŁAW, EUGENIUSZ KUŁAKOWSCY Renata Olszańska

Pierzchały

18.00 egz. + ZDZISŁAWA MANOŚ Córka z Rodziną
 

17.04,

(wt.)

7.00   + MARIANNA CHWASZCZEWSKA (1r.) Syn

Wólka Zaleska

18.00   + GABRIEL, ALBINA, RYSZARD ORAZ ZM. Z RODZ. MIERZWIŃSKICH I KUNICKICH Rodzina
 

18.04,

(śr.)

7.00   + MARIA (30r.), JÓZEF ZAWADZCY I ZM. Z RODZ. ZAWADZKICH Stanisław Zawadzki

Kożuszki

18.00 egz. + IRENA TWAROWSKA

Chór parafialny

 

 

19.04,

(cz.)

7.00 egz. + EUGENIUSZ, JADWIGA I ZM. Z RODZ. OLENDZKICH Rodzina

Olszewo

18.00   + JAN, MARIANNA, JAN Stanisława Falkowska

Godzieby

 

20.04,

(pt.)

7.00   + KAZIMIERZ, WERONIKA, JANINA, ZYGMUNT OLENDZCY Bolesław Olendzki Olszewek
18.00 egz. + JADWIGA ZDROJKOWSKA (1r.) Rodzina

Zalesie

 

21.04,

(sb.)

7.00   + WOJCIECH-ZBIGNIEW, JAN, KONSTANTY, STANISŁAWA, WACŁAW, MARIA ŁUKASZEWICZOWIE, MARIANNA SACHARZEWSKA Janina Komarowska

Ignatki

18.00   DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA Z OKAZJI 25.ROCZNICY ŚLUBU MARII I PIOTRA KRASOWSKICH Dzieci

Górskie

 

 

 

 

 

22.04,

(nd.)

8.00

(MIERZWIN)

  + TADEUSZ BUDLEWSKI (7r.) Jacek Luto
9.30   + ZOFIA FALKOWSKA Syn z Żoną

Kiewłaki

11.00

(FILIPY)

  DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA Z OKAZJI 13.ROCZNICY ŚLUBU BEATY I JACKA Rodzice

Ewa i Michał

Filipy

11.00

(LIZA)

  + ZDZISŁAW (1r.), HENRYK TWAROWSCY ORAZ ZM.Z RODZ. TWAROWSKICH I WYSZYŃSKICH Jadwiga Twarowska

Liza Stara

12.30   + ZYGMUNT CZAJKOWSKI (2r.)

Żona Irena

z Rodziną

Łukawica

 

Intencje mszalne 9-15.04.2018

 

 

DATA

 

GODZ.

RODZAJ

MSZY ŚW.

 

INTENCJA

 

OFIARODAWCA

 

9.04,

(pn.)

7.00 egz. + PAWEŁ MIAŁKOWSKI (11r.) Ireneusz Miałkowski

Łukawica

18.00   + ANTONI (25r.), JÓZEF, MARIANNA OLENDZCY Córki
 

10.04,

(wt.)

7.00   + STANISŁAW, MARIANNA ORAZ ZM. Z RODZ. WRÓBLEWSKICH I DĄBROWSKICH  
18.00 egz. + JADWIGA POPŁAWSKA (8r.) ORAZ ZM. Z RODZ. POPŁAWSKICH I WYŁUCKICH

Rodzina

Topczewo

 

 

11.04,

(śr.)

7.00   O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE I OPIEKĘ MATKI BOŻEJ DLA RODZINY ŁUKASZEWIECZÓW I DLA DOBYTKU Krzysztof Łukaszewicz

Osówka

18.00 egz. + KRYSTYNA PASIŃSKA (18r.), BERNARD I ZM. Z RODZ. PASIŃSKICH Alfreda Zawadzka

Topczewo

  + GRZEGORZ PEŁSZYK (30dz.) Rodzina
 

 

12.04,

(cz.)

7.00   + FELICJA, CZESŁAW NIEWIŃSCY Syn Andrzej

Filipy

18.00 egz. + HENRYK FISZER (1r.) Walentyna

Fiszer-Dolińska

Białystok

 

 

13.04,

(pt.)

7.00   + JÓZEF, TADEUSZ, BRONISŁAWA, STANISŁAW, MICHALINA, JADWIGA, FRANCISZEK, STANISŁAW Felicja Krasowska

Olędzkie

18.00   + ŁUCJA RUTKOWSKA (4r.), BOGUSŁAW Córka

Zielonka

 

14.04,

(sb.)

7.00   + STANISŁAW OLENDZKI (10r.) Córka

Olędzkie

18.00   DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA Z OKAZJI URODZIN KAROLA DZIERŻKA Dziadkowie

Kożuszki

 

 

 

 

 

15.04,

(nd.)

8.00

(MIERZWIN)

  + APOLONIA (10r.), BOLESŁAW ORAZ ZM. Z RODZ. GÓRSKICH I NIEWIŃSKICH Rodzina
9.30   + WERONIKA OLSZAŃSKA (2r.) Stanisław Olszański

z Córkami

Stare Bagińskie

11.00

(FILIPY)

  + MICHALINA Mieczysław Falkowski

Filipy

11.00

(LIZA)

  + HENRYK, EDYTA WYSZYŃSCY ORAZ ZM. Z RODZ. WYSZYŃSKICH I  FALKOWSKICH Franciszek Wyszyński

Liza Stara

12.30   + JÓZEF KRASIEJKO (8r.)

Irena Krasiejko Sieśki

 

Intencje mszalne 2-8.04.2018 r.

 

 

DATA

 

GODZ.

RODZAJ

MSZY ŚW.

 

INTENCJA

 

OFIARODAWCA

 

 

 

 

 

2.04,

(pn.)

8.00

(MIERZWIN)

  + WŁADYSŁAWA, STANISŁAW KURYSIOWIE Córka Halina

Czersk

9.30   + KAZIMIERA, ANTONI, MARIANNA I ZM. Z RODZ. FALKOWSKICH Janina Falkowska

Filipy

11.00

(FILIPY)

  + JOANNA, WIKTOR, EDWARD, ZDZISŁAW, ANDRZEJ Teresa Idźkowska

Filipy

11.00

(LIZA)

  + GENOWEFA (1r.), FRANCISZEK ROGOWSCY Bożena Wiśniewolska

Liza Stara

12.30   + ZBIGNIEW GODLEWSKI (4r.) Eugenia Godlewska

Wólka Pietkowska

  W INT. OSÓB, KTÓRE BRAŁY CZYNNY UDZIAŁ W PRZYGOTOWANIU DEKORACJI, W LITURGII WIELKIEGO TYGODNIA I  W INT. WSZYSTKICH OFIARODAWCÓW (…)
 

 

3.04,

(wt.)

7.00   + TADEUSZ, JÓZEF, GENOWEFA, JÓZEF, BARBARA, BRONISŁAWA, JADWIGA, FRANCISZEK, STANISŁAW Felicja Krasowska

Olędzkie

18.00   + WIKTOR, STEFANIA GÓRSCY Rodzina

Zalesie

  + JÓZEFA CHOIŃSKA (7dz.) Rodzina
 

 

4.04,

(śr.)

7.00   + JANINA OLSZEWSKA, STANISŁAW, IGNACY, JANINA, STANISŁAW ŁAPKA Krystyna Olszewska

Olędzkie

18.00   + HENRYK MIERZWIŃSKI, STANISŁAWA, TADEUSZ, JÓZEF, MIECZYSŁAW DAKOWICZ Robert Mierzwiński

Godzieby

 

 

5.04,

(cz.)

7.00   + ZM. Z RODZ. PEŁSZYKÓW I KUROPATWÓW, WIESŁAWA MIECZKOWSKA Regina Pełszyk

Kamienny Dwór

18.00   + IRENA TWAROWSKA

Sąsiedzi

Rodzina Zalewskich

 

 

 

 

6.04,

(pt.)

7.00 egz. + HENRYKA KURYŚ (6r.) I ZM. Z RODZ. KURYSIÓW Waldemar Kuryś

Ignatki

9.00

(MIERZWIN)

  + WŁADYSŁAWA, STANISŁAW, HENRYK BAGIŃSCY, ROMUALDA HUL Syn

Mierzwin Duży

11.00

(FILIPY)

  + MAREK (25r.), STANISŁAW Jadwiga Piotrowska

Filipy

11.00

(LIZA)

  + WŁADYSŁAW, PAULINA, GENOWEFA HERMANIUKOWIE, CZESŁAW ŁOCHNICKI Regina Galas

Liza Stara

18.00   + ZM. Z RODZ. SZERAKOWSKICH I OLSZEWSKICH Rodzina

Białystok

 

 

7.04,

(sb.)

7.00   + ŁUKASZ MOCZYDŁOWSKI (7r.), GRAŻYNA, FRANCISZEK, KAROLINA OLENDZCY Rodzina Olendzkich
18.00   + STEFANIA, MATEUSZ OLĘDZCY, WIKTORIA, STANISŁAW, KAZIMIERZ, ANTONI KRASOWSCY Romualda Krasowska

Ostrówek

  DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA PEREGRYNACJI OBRAZU JEZUSA MIŁOSIERNEGO W WÓLCE PIETKOWSKIEJ

Mieszkańcy

 

 

 

 

 

 

8.04,

(nd.)

8.00

(MIERZWIN)

  + WŁADYSŁAWA (2r.), LUDWIK TOPCZEWSCY Stanisław Topczewski

Mierzwin Duży

9.30   + BARTŁOMIEJ DZIEMIAN (5r.) Dziadkowie
11.00

(FILIPY)

  DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA Z OKAZJI 1. ROCZNICY URODZIN KLARY Dziadkowie

Filipy

11.00

(LIZA)

  + JAN, STANISŁAWA, MICHAŁ DROŹDZIELOWIE

Zofia Piwowarczuk

Liza Stara

12.30   + ANASTAZJA PIOTROWSKA

Jan Piotrowski

Topczewo

 

Intencje 26.03-01.04.2018 r.

 

 

DATA

 

GODZ.

RODZAJ

MSZY ŚW.

 

INTENCJA

 

OFIARODAWCA

 

 

26.03,

(pn.)

7.00 egz. + EUGENIA, WŁADYSŁAW, HENRYK, LEONARDA, ALEKSANDER KURYSIOWIE Syn z Rodziną

Ignatki

18.00 egz. + JERZY, KRYSTYNA JAKONIUKOWIE ORAZ ZM. Z RODZ. JAKONIUKÓW, ŻOCHÓW, STANISŁAW BAŃKOWSKI Małgorzata Topczewska

Koćmiery

 

 

27.03,

(wt.)

7.00   + KAZIMIERZ OLSZEWSKI, STANISŁAW, JANINA Krystyna Olszewska

Olędzkie

18.00   + ZDZISŁAWA MANOŚ Córka z Rodziną

Nowe Bagińskie

 

 

28.03,

(śr.)

7.00   + ZM. Z RODZ. TOPCZEWSKICH I OLSZEWSKICH Wiktoria Topczewska

Olszewo

18.00   + JAN MALINOWSKI (10r.)

Maria Malinowska

Godzieby

 

 

29.03,

(cz.)

18.00 MSZA ŚW. WIECZERZY PAŃSKIEJ O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE I OPIEKĘ MATKI BOŻEJ DLA KAPŁANÓW PRACUJĄCYCH W NASZEJ PARAFII Apostolat

Margaretka

+ ALEKSANDER (20r.), WŁADYSŁAWA FALKOWSCY I ZM. Z RODZ. FALKOWSKICH Córka Regina

Falki

30.03,

(pt.)

18.00   LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ  
31.03,

(sb.)

19.00 WIGILIA PASCHALNA + MIECZYSŁAW DZIERŻEK (9r.)

Rodzina

Ignatki

 

 

 

 

 

1.04,

(nd.)

6.00 REZUREKCJA ZA PARAFIAN

Proboszcz

9.30

(MIERZWIN)

  + STANISŁAW KUŁAKOWSKI (26r.) ORAZ ZM. Z RODZ. KUŁAKOWSKICH I BORECKICH Elżbieta Krasiejko

Mierzwin Mały

11.00

(FILIPY)

  + CZESŁAW FALKOWSKI (9r.) Anna Falkowska

Filipy

11.00

(LIZA)

  + JÓZEF, STANISŁAWA ORAZ ZM. Z RODZ. BARANOWSKICH, KARPIESIUKÓW, WASILEWSKICH, FALKOWSKICH I TWAROWSKICH

Eugeniusz Baranowski

Liza Stara

12.30   + CELESTYNA (1r.), ANTONI (16r.) WARPECHOWSCY

Córka

Topczewo

 

Intencje 19-25.03.2018

 

 

DATA

 

GODZ.

RODZAJ

MSZY ŚW.

 

INTENCJA

 

OFIARODAWCA

 

 

19.03,

(pn.)

7.00   + IRENA, MIECZYSŁAW, KRZYSZTOF BABICCY, HENRYK TUROWSKI Rodzina

Moskwin

18.00   O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE DLA CZŁONKIŃ KŻR Z UL. BRAŃSKIEJ W TOPCZEWIE KŻR

ul. Brańska

Topczewo

egz. + HELENA FALKOWSKA (30dz.) Rodzina
 

 

20.03,

(wt.)

7.00   + JÓZEF, JANINA REMISIEWICZOWIE Córka

Topczewo

  + GRZEGORZ PEŁSZYK (7dz.) Rodzina
18.00   + ZM. Z RODZ. KONDRACKICH          I FALKOWSKICH Córka

Budlewo

 

21.03,

(śr.)

7.00   O OPAMIĘTANIE I NAWRÓCENIE DLA ZŁODZIEI Poszkodowany
18.00   + CZESŁAW, MARIANNA TYMOSZAKOWIE, MAREK DZIERŻANOWSKI Rodzina

Godzieby

 

 

22.03,

(cz.)

7.00   + IRENA TWAROWSKA Rodzina Królów

i Klozyków

Lipnica

18.00 egz. + STANISŁAW, TERESA TRZESZCZKOWSCY I ZM. Z RODZ. TRZESZCZKOWSKICH Córka

Falki

 

 

23.03,

(pt.)

7.00   DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA W INTENCJI WIKTORII-ANNY OLESZCZUK Wiktoria Anna Oleszczuk

Liza Stara

18.00

lub bezpośrednio

po Drodze

Krzyżowej

  + JÓZEF, APOLONIA, JADWIGA, MICHAŁ Anna Sieklucka
 

24.03,

(so.)

7.00   + JÓZEF SKRZECZKO (17r.), JANINA, RYSZARD Krystyna Skrzeczko

Łapy

18.00   + JANINA, TADEUSZ, MARIA PIERÓGOWIE Elżbieta Drozdowska

Godzieby

 

 

 

25.03,

(nd.)

8.00

(MIERZWIN)

  + ZYGMUNT OLĘDZKI (3r.) Rodzina

Mierzwin Mały

9.30   + STANISŁAW, STANISŁAW PRZEŚNIAKOWIE I ZM. Z RODZ. PRZEŚNIAKÓW Zofia Popławska

Topczewo

11.00

(FILIPY)

  + KAZIMIERA, ALEKSANDER, ANNA, JÓZEF, JANINA Janina Falkowska

Filipy

11.00

(LIZA)

  + ANDRZEJ-LESZEK BARANOWSKI (9r.), JADWIGA, JAN, ANTONI, HELENA, JAN Tomasz Baranowski

Liza Stara

12.30   + MARIAN

Córka