23 czerwca 2024 r.

12 niedziela zwykła

 

  1. Jutro liturgiczna uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela

 

  1. W sobotę uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła, msze św. w kościele będą o godz. 9.30 i 18.00. Jest to dzień imienin naszego Ks. Biskupa Piotra – pamiętajmy w modlitwie o dostojnym solenizancie. Ofiary zbierane na tacę w tym dniu będą przeznaczone na Stolicę Apostolską, tzw. Świętopietrze. Święto to jest nieobowiązujące od powstrzymania się od pracy.

 

  1. W przyszłą niedzielę Szkoła Podstawowa w Topczewie organizuje Festyn rodzinny połączony ze świętem Patrona Szkoły Ks. Jakuba Falkowskiego. Rozpocznie się on mszą św. o godz. 12.00 w naszym kościele. Dalsza część będzie miała miejsce na terenie szkoły. Społeczność szkolny wszystkich serdecznie zaprasza do wzięcia udziału.