9 czerwca 2024 r.

10 niedziela zwykła

 

 

1 Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych w kościele po mszy św. o godz. 18.00, do odmawiania litanii do Najśw. Serca P.J. w kaplicach , domach.

 

  1. Zbliża się czas peregrynacji relikwii Bł. Rodziny Ulmów w naszej diecezji. Nawiedzenie będzie miało miejsce w kościołach, w poszczególnych dekanatach. W naszym brańskim dekanacie rozpocznie się w przyszłą niedzielę – 16 czerwca o godz. 18.00 mszą św. w kościele w Brańsku. Poszczególne parafie mają wyznaczone swoje czuwania. Nasza parafia ma swój czas w przyszły poniedziałek od godz. 7.30 do 9.00. Zapraszam do udziału wszystkich parafian. O zorganizowanie tego spotkania modlitewnego zwracam się z prośbą do Kółek Żywego Różańca. Program szczegółowy nawiedzenia w Brańsku znajduje się w gablotce przed kościołem.

 

  1. Na stoliku z prasą są teksty Litanii Narodu Polskiego. Zachęcamy do wzięcia i modlitwy w intencji naszej Ojczyzny.