26 maja 2024 r.

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

 

  1. Dzisiaj kończy się czas spowiedzi i komunii św. wielkanocnej.

 

  1. We czwartek będzie Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. w tym dniu będą tylko w kościele parafialnym o godz. 7.30 i 11.00. Po mszy św. o godz. 11.00 będzie procesja eucharystyczna ulicami Topczewa do czterech ołtarzy. Apelujemy by rodzice zatroszczyli się o udział w niej swoich dzieci, również tych najmłodszych, do sypania kwiatków. Dzieci pierwszokomunijne przychodzą w swoich strojach.

Proszę o ubranie ołtarzyków w tradycyjnych miejscach i trasy a mieszkańców Mierzwina Małego i Dużego III ołtarzyka.

Zapraszam do udziału w procesji wszystkich strażaków z naszej parafii.

 

  1. W oktawie Bożego Ciała codziennie po mszy św. wieczorowej będą Nieszpory i procesja wokół kościoła.