07 kwietnia 2024 r.

2 Niedziela Wielkanocna

 

  1. Dzisiejsza niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Ofiary zbierane na tacę są przeznaczone na Caritas.

 

  1. Jutro obchodzona będzie Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, przeniesiona ze względu na Wielki Tydzień. Msze św. w naszym kościele będą o godz. 9.30 i 18.00. Jest to święto nieobowiązujące. Taca przeznaczona będzie na Fundusz Ochrony Życia.

 

  1. Rodzina Iwo Kułakowskiego, ucznia naszej szkoły dziękuje serdecznie za pomoc na jego rehabilitację. Środki finansowe zostały zebrane podczas wieczoru z piosenką i poezją zorganizowanego w SP w Topczewie.

 

  1. Wspólnoty Kółek Żywego Różańca w naszej diecezji organizują tzw. Jerycho Różańcowe tj. całodobowe czuwanie modlitewne w poszczególnych parafiach. W naszym kościele będzie ono w dniach 08 – 09 kwietnia. Prosimy KŻR i poszczególne osoby, które by chciały wziąć udział w tej modlitwie o zgłoszenie się do Pani Teresy Suter.

 

  1. Zapowiedzi: