10 marca 2024 r.

4 Niedziela Wielkiego Postu

 

  1. Dzisiaj Ksiądz Biskup będzie sprawował mszę św. o godz. 12.00 w kaplicy w Lizie. O godz. 14.30 będzie spotkanie z Radą Parafialną na plebanii.

 

  1. W przyszłą niedzielę będzie dalszy ciąg Wizytacji Kanonicznej Księdza Biskupa w naszej parafii. Ksiądz Biskup odwiedzi kaplice w Mierzwinie, gdzie msza św. będzie o godz. 8.30 oraz w Filipach – msza św. o godz. 10.30. Zakończenie Wizytacji będzie mszą św. w kościele parafialnym o godz. 12.00. Msza św. w Lizie będzie za tydzień o godz. 8.00.

 

  1. Ojcowski Klub z Brańska wraz z Księdzem Proboszczem zapraszają mężczyzn na nocną Drogę Krzyżową dnia 22 marca b.r. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 21.00 w Brańsku a zakończenie w naszym kościele. Zapisy pod numerami telefonów umieszczonych na plakacie w gablotce przy kościele.