28 stycznia 2024 r.

5 Niedziela zwykła

1. Od jutra będą sprawowane, w naszym kościele, msze św. wieczorne o godz. 17.00.

1. W piątek – 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli M.B. Gromnicznej. Msze św. w kościele będą o godz. 9.30 i 17.00, w kaplicach: w Filipach o 8.00, w Lizie o 12.00 i w Mierzwinie o 15.00. Poświęcenie Gromnic będzie na każdej mszy św. Świece niech będą zabezpieczone przed kapaniem wosku. W tym dniu obchodzony będzie Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, taca będzie przeznaczona na cele wspólnot zakonnych w naszej diecezji.   W tym dniu będzie też I Piątek miesiąca.

1. W sobotę przypada wspomnienie św. Błażeja – patrona chorób gardła. Po mszy św. wieczornej będzie poświęcenie świec i błogosławieństwo nimi.