26 listopada 2023 r.

Niedziela Chrystusa Króla

 

  1. W przyszłą niedzielę rozpocznie się w Kościele Adwent i Nowy Rok liturgiczny

 

  1. W I Piątek msze św. w kościele będą o godz. 7.30 i 17.00.

 

  1. Dzisiaj po mszach św. poświęcamy opłatki na stół wigilijny. W najbliższym czasie Pani Organistka będzie je roznosiła w poszczególnych miejscowościach, tradycyjnie zbierając ofiary – 70 zł, co stanowić będzie wynagrodzenie za jej całoroczną pracę w naszej parafii. W tym tygodniu będzie je roznosić w następującym porządku: w poniedziałek – Olędzkie, wtorek – Olszewo, Olszewek, Moskwin i Ostrówek, środa – Gawiny, Górskie, Trzeszczkowo, Bogusze, czwartek – Bagińskie Nowe i Stare, Pierzchały, Kożuszki, piątek – Falki, Zdrojki i Godzieby.

 

  1. Caritas Diecezji Drohiczyńskiej organizuje akcję „Od serca”. Dzisiaj są do wzięcia torby, który wzorem lat ubiegłych napełniamy produktami spożywczymi, środkami czystości i w przyszłą niedzielę składamy je z zakrystii. Można też przynosić w innych opakowaniach. Produkty przekazane będą do jadłodajni i instytucji opieki prowadzonych przez Caritas.