24 września 2023 r.

25 niedziela zwykła

1. W tym tygodniu w naszej parafii będzie doroczna Adoracja Najświętszego Sakramentu, która zakończy się w piątek odpustem ku czci św. Michała Archanioła. Porządek będzie następujący:

środa, 27 września

18.00 – Msza św. i rozpoczęcie Adoracji

21.00 – Apel Jasnogórski

czwartek, 28 września

9.30   – Msza św. i Adoracja

12.00 – Msza św.

15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i Adoracja

18.00 – Msza św.

piątek, 29 września

7.30  – Msza św. i Adoracja

12.00 – Msza św. Odpustowa i procesja Eucharystyczna – Zakończenie Adoracji

Zapraszamy do udziału w nabożeństwach jak i adoracji indywidualnej czy zbiorowej. Proszę by Kółka różańcowe z poszczególnych miejscowości zagospodarowały czas wystawienia Najświętszego Sakramentu.

1. W przyszłą niedzielę, w Łukawicy będzie obchodzona 160 rocznica pacyfikacji wsi i wypędzenia mieszkańców na Syberię. O godz. 12.00 przy pomniku w Łukawicy będzie sprawowana Msza św. Nie będzie w tym czasie mszy św. w kościele i w Kaplicy w Lizie.

1. Proszę Radnych z poszczególnych miejscowości o zebranie ofiar na opał do naszego kościoła. Składka na ten cel to 100 zł od rodziny. Nie udało się pozyskać opału z lasu parafialnego, ponieważ do pracy z całej parafii przyszło jedynie 5 osób, więc musimy go zakupić.