10 września 2023 r.

23 niedziela zwykła

 

1. Dzisiaj obchodzona jest 84 rocznica bitwy pod Olszewem. Z tej racji o godz. 12.00 przy pomniku będzie sprawowana msza św. a po niej złożenie wieńców i Apel Poległych. Nie będzie dziś mszy św. w kościele o godz. 12.00.

 

2. Rozpoczyna się w Kościele Tydzień Wychowania. W naszych modlitwach niech będą obecne intencje z tym związane.

 

3. We czwartek będzie święto liturgiczne Podwyższenia Krzyża Świętego. W tym dniu w Drohiczynie Diecezjalny Dzień Młodzieży.

 

4.W piątek wspomnienie M.B. Bolesnej.

 

5. W przyszłą niedzielę zapraszam Radę Parafialną na spotkanie w kościele po mszy św. o godz. 9.30.

 

6. Wczoraj w Łubinie Kościelnym były diecezjalne dożynki. Naszą parafię reprezentowali mieszkańcy Godzieb. Bóg zapłać za ich obecność i przygotowanie wieńca dożynkowego. Proszę by w przyszłym roku o wieniec dożynkowy zatroszczyli się mieszkańcy Filip.

 

7. W zakrystii są do nabycia kalendarze katolickie na przyszły rok w cenie 5 zł.

 

8. Zapowiedzi: