11 czerwca 2023 r.

10 niedziela zwykła

 

  1. We wtorek wspomnienie św. Antoniego z Padwy – dzień imienin ks. Bp. seniora Antoniego Dydycza, pamiętajmy o nim w modlitwach.

 

  1. Trwa Oktawa Bożego Ciała, codziennie po mszy św. o godz. 18.00 są Nieszpory i procesja Eucharystyczna wokół kościoła – zapraszamy wszystkich do udziału a szczególnie dzieci. Zakończenie Oktawy będzie we czwartek poświęceniem kwiatów i ziół. Msza św. w tym dniu będzie sprawowana w intencji rodzin ubierających ołtarze na Boże Ciało.

 

  1. W piątek będzie liturgiczna uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. w kościele o godz. 7.30 i 18.00.W tym dniu z racji na uroczystość nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

 

  1. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Msza św. będzie tylko o 18.00.

 

  1. Zapowiedzi: