30 kwietnia 2023 r.

4 Niedziela Wielkanocna

1. Jutro rozpoczyna się miesiąc maj i nasze tradycyjne nabożeństwa ku czci NMP. Nabożeństwa majowe w kościele będą w niedziele po mszy św. o godz. 9.30 a w dni powszednie po mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach w kościele, w kaplicach oraz odprawiania ich w wioskach, w rodzinach.
  2. We środę będzie Uroczystość NMP Królowej Polski i nasze Święto Narodowe. Msze św. będą odprawiane w naszej parafii w porządku niedzielnym. Na naszych domach wywieśmy flagi narodowe i maryjne.

1. We czwartek wspomnienie liturgiczne św. Floriana – patrona strażaków. W tym dniu o godz. 18.00 będzie sprawowana msza św. w intencji strażaków z naszej parafii. Zapraszamy wszystkich druhów z jednostek OSP z Topczewa, Godzieb i Zalesia.

1. W I Piątek miesiąca msze św. będą w kościele o godz. 7.30 i 18.00.

1. Nabożeństwa poświęcenia pól w tym tygodniu:

Wtorek       godz. 10.00 – Filipy

godz. 12.00 – Olszewek

Środa         godz. 11.00 – Liza Stara

Piątek        godz.  10.00 – Olędzkie

Sobota       godz. 12.00 – Wólka Pietkowska i Kamienny Dwór

godz. 14.00 – Falki i Zdrojki

1. Odpust ku czci św. Stanisława Bp. i M. głównego patrona Polski i naszej parafii obchodzić będziemy w poniedziałek 8 maja.

1. 1 maja o godz. 8.00 sprzed kościoła Świętego Krzyża w Łapach wyruszy Piesza Pielgrzymka Ludzi Pracy do Hodyszewa. Do udziału zapraszają organizatorzy.
  2. Zapowiedzi: