10 kwietnia 2023 r.

Poniedziałek Wielkanocny

1. Uroczystość Wielkanocna liturgicznie obchodzona jest przez 8 dni – Oktawę. Z tej racji w najbliższy piątek nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
  2. Trwa Nowenna prze świętem Miłosierdzia Bożego. W naszym kościele będzie ona po mszy św. wieczornej.
  3. Spotkanie dla dzieci i rodziców przed I Komunią św. będzie w sobotę 15 kwietnia o godz. 10.00 w kościele.
  4. W przyszłą niedzielę msza św. w kaplicy w Mierzwinie będzie o godz. 14.00, pozostałe jak zwykle.
  5. Wspólnoty Kółek Żywego Różańca w naszej diecezji organizują tzw. Jerycho Różańcowe tj. całodobowe czuwanie modlitewne w poszczególnych parafiach. W naszym kościele będzie ono w dniach 17-18 kwietnia. Prosimy KŻR i poszczególne osoby, które by chciały wziąć udział w tej modlitwie o zgłoszenie się do Pani Teresy Suter.