19 marca 2023 r.

4 Niedziela Wielkiego Postu

1. Jutro w liturgii Kościoła będzie obchodzona Uroczystość św. Józefa, przeniesiona z dzisiejszej niedzieli.

1. We czwartek o godz. 17.00 Ks. Biskup udzieli Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży klas VII i VIII z naszej parafii. Zapraszamy na tę uroczystość szczególnie rodziców, chrzestnych i rodziny bierzmowanych. Spowiedź będzie we środę od godz. 16.30.

1. W sobotę 25 marca będzie uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień świętości Życia. Msze św. w kościele parafialnym o godz. 9.30 i 17.00. Ofiary zbierane w tym dniu na tacę przeznaczone będą na Fundusz Ochrony Życia.

1. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 9.30 będzie spotkanie dla dzieci i rodziców przed I Komunią św.

1. Caritas Diecezjalna rozprowadza baranki wielkanocne. Można będzie je nabywać od przyszłej niedzieli w zakrystii w cenie 10 zł.