1 stycznia 2023 r.

Nowy Rok

1. Od jutra, przez miesiąc styczeń msze św. w dni powszednie w naszym kościele będą tylko rano o godz. 7.30.

1. W piątek – 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Jest to święto obowiązujące do uczestnictwa we mszy św. i powstrzymania się od prac niekoniecznych. Msze św. w naszej parafii będą w porządku niedzielnym. Przed mszą św. o godz. 9.30 w kościele uczniowie naszej szkoły przedstawią jasełka bożonarodzeniowe. Na każdej mszy św. będzie poświęcenie kredy i kadzidła. W tym dniu przypada I Piątek miesiąca. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

1. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 9.30 będzie spotkanie dla kandydatów do S. Bierzmowania.

1. Porządek kolędy w nadchodzącym tygodniu:

– poniedziałek    godz. 9.30 – Olędzkie

godz. 9.30 – Moskwin, Ostrówek, Budlewo