3 kwietnia 2022 r.

5 Niedziela Wielkiego Postu

1. W tym tygodniu przeżywać będziemy Rekolekcje wielkopostne.

We czwartek będą zajęcia rekolekcyjne dla dzieci i młodzieży z naszej szkoły.

08.04- piątek: w kościele msza św. o godz. 9.00, o godz. 10.30 msza św.

dla dzieci i młodzieży szkolnej, o godz. 18.00 Droga Krzyżowa i po nie

msza św. W kaplicy w Filipach msza św. o godz. 12.00.

09.04 – sobota: msze św. w kościele o godz. 9.00 i 18.00, w kaplicach: w

Lizie o godz. 10.30, w Mierzwinie o godz. 12.00

10.04 – niedziela: kaplica w Mierzwinie o godz. 14.00, pozostałe msze św.

jak w każdą niedzielę

Z sakramentu pokuty korzystajmy w piątek i sobotę. Nie będzie możliwości wyspowiadania się w niedzielę. Ofiary zbierane na tacę w niedzielę będą przeznaczone do dyspozycji ks. Rekolekcjonisty.

2. Przyszła niedziela będzie Niedzielą Męki Pańskiej czyli Palmowa. Poświęcenie palm będzie na każdej mszy św.

3. Chorych z Przenajświętszym Sakramentem będziemy nawiedzać w domach w Wielką Środę. Prosimy zgłaszać chętnych.

4. Caritas Diecezjalna rozprowadza baranki wielkanocne. Można je nabywać w zakrystii w cenie 6 zł.

5.Wójt Gminy Wyszki i Gminne Centrum Biblioteczno-Kulturalne zapraszają na Wielkanocny Kiermasz Dobroczynny, który odbędzie się 10 kwietnia od godz. 13.15 do 18.00 w GCBK w Wyszkach. Podczas kiermaszu wystąpią lokalne zespoły w koncercie pasyjnym. Całość dochodu przeznaczona zostanie na pomoc dla uchodźców z Ukrainy.